Obraťte se na nás
483 302 386, 737 086 594
Navštivte nás v naší showroom
Lučany nad Nisou 133, CZHuť Sváření Lesk ohněm Lité díly Opracování

Kvalita - celý výrobní proces pod naší kontrolou

Mnoho výrobců slibuje zákazníkům kvalitu, ale většina nemůže tento slib dodržet. Proto, abychom my mohli tento slib splnit, vybudovali jsme výrobní kapacity maximálně nezávislé na kvalitě dodavatelů. Díky těmto výrobním možnostem dodáváme zákazníkům po celém světě originální české lustry (Bohemian chandeliers) v té nejvyšší kvalitě.

Sklo

V naší továrně v Lučanech nad Nisou se již 130 let vyrábí sklo, díky tradici sklářství a šíkovnosti našich pracovníků se nám povedlo vyvinout unikátní technologie na výrobu velmi originálních designů lustrových ramen a skleněných prvků do projektových svítidel. Tyto technologie jsou patentově chráněny.

Kovy

V naší druhé továrně v Jablonci nad Nisou zpracováváme surovou mosaz od pečlivě vybraných dodavatelů. Všechno další důležité zpracování se nekopromisně provádí už pod naší kontrolou. Tvarování, broušení, leštění, lakování, kontrola kvality, vše je pod jednou střechou. Na naši montáž se již dostávají pouze perfektní díly.

Povrchová úprava

Povrchové úpravě kovů věnujeme velkou pozornost, máme rozsáhlou škálu patin na mosazné lustry. Naše technologické oddělení vyvinulo originální patiny pro hladké povrchy na moderních kovových lustrech. Kvalita našich vypalovacích laků je důsledně kontrolována a testována u nás i u našich zákazníků v zemích s velmi vlhkým a agresivním prostředím. Všechny výrobky jsou bezpodmínečně lakovány pouze v naší společnosti.

Další díly

Elektrodíly a spojovací materiál nakupujeme od pečlivě vybraných, certifikovaných evropských firem.

Design

Designu našich svítidel a dalších výrobků je věnována velká péče. V našem designovém studiu máme odborníky, kteří s použitím 3D softwaru a znalosti současných trendů a tradičních českých svítidel vytvářejí lustry, které zaujmou současného zákazníka, ale přitom vycházejí z české tradice.

Projektová kovodílna

Podle návrhu našich designerů vznikají v naší projektové kovodílně velké montury pro projektová svítidla do veřejných prostor hotelů, paláců a rezidenčních vil. Ve spojení s vlastní výrobou skla vznikají velmi originální svítící objekty.

Jsme hrdi na to, že nejsme montážní dílnou, ale výrobci svítidel.