Obraťte se na nás
483 302 386, 737 086 594
Navštivte nás v naší showroom
Lučany nad Nisou 133, CZStará fotografie fabriky

Nabízíme Vám:

projektová svítidla
křišťálová svítidla
odlitková mosazná svítidla
moderní svítidla
luxusní světelné šperky s nadčasovou hodnotou
designové objekty
skleněné tyče, trubice a ramena v rozličných designech

Společnost ALDIT s.r.o. byla založena Václavem Heřmanem a dodnes je jím vedena společně s jeho synem Davidem jako rodinný podnik. Cítíme velkou zodpovědnost za rozvoj firmy a její ekonomickou stabilitu. Vstoupili jsme na trh s vědomím, že česká svítidla se od nepaměti vyznačovala krásou svých designů a špičkovým uměleckým zpracováním. Naše chráněná značka luxusních svítidel Herman Lighting Jewellery je vytvořena pro ty nejnáročnější zákazníky.
V našich dvou provozovnách vznikají nejen svítidla pro maloobchod, ale naší hlavní aktivitou se stávají zejména projektová svítidla vyráběná na zakázku.
Díky tomu, že vyrábíme množství různých stáčených skleněných trubic a tyčí, mnohé z nich s patentovanými designy, jsme atraktivním partnerem pro designéry a architekty velkých světelných projektů - jako dílčí dodavatel, ale také jsme schopni navrhnout a vyrobit kompletní řešení.

Svítidla vyráběná firmou ALDIT s.r.o. jsou vyráběna s citem pro tradici, ale zároveň sledují nové trendy a inovativní designy. Vždy se snažíme o dokonalé zpracování a vynikající kvalitu, díky čemuž se naše svítidla stávají nadčasovým prvkem vašeho interiéru.
Při výrobě našich svítidel stále hraje roli velký podíl ruční práce při obrábění skla a kovů. Vysoká kvalita skleněných komponent, strojně broušené ověsy a umělecké zpracování kovových dílů dávají našim výrobkům punc výjimečnosti.

Vlastní výroba, zaměření na detail, kvalitu a design, to vše nám pomáhá hrát stále větší roli na různých světových trzích.